Trzynaście lat doświadczenia w tej branży pozwala nam dziś dostarczać naszym klientom produkty najwyższej jakości, dostosowane do ich indywidualnych potrzeb
i wymagań. Nasza firma wykonała już kilkadziesiąt hal namiotowych w Polsce i za granicą które znajdują zastosowanie jako: hale magazynowe, namioty cateringowe hale do przykrycia powierzchni lodowisk syntetycznych, hale na imprezy masowe, ogródki piwne i wiele innych. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno hale jednospadowe jak i dwuspadowe .Jako firma działamy kompleksowo: dokonujemy pomiarów wstępnych u Klienta, opracowujemy koncepcję, tworzymy kosztorys i montujemy. Naszą najlepszą rekomendacją są nasze hale: trwałe, mądrze zaprojektowane, estetyczne, które wykonywaliśmy dla Klientów polskich i zagranicznych.

Namioty
COPYRIGHT © 2012 JANTOM-NAMIOTY. ALL RIGHTS RESERVED.
DESIGN BY: LOKI

Konstrukcja hali namiotowej wykonana jest z profili stalowych zabezpie-
czonych antykorozyjnie ( istnieje możliwość ocynkowania konstrukcji).

MODUŁY: Konstrukcja hali namiotowej ma charakter modułowy.

POSZYCIE:Poszycie hali namiotowej wykonywane jest z materiału poliestrowego powlekanego PCV o gramaturze 670g/m2 z klasyfikacją
w zakresie reakcji na ogień wystawioną przez, instytut techniki budowlanej.

Dodatkową zaletą tego materiału jest bardzo duża odporność na zewnętrzne warunki atmosferyczne(deszcz, śnieg), a także zachowanie swoich właściwości prze bardzo dużych wahaniach temperatur(materia zachowuje swoje wła-ściwości od 70 C do -30 C). Stosujemy materiały wiodących zachodnich marek
w branży tekstylnej.

OŚWIETLENIE I MONITORING: Konstrukcja hali namiotowej umożliwia zamontowanie zarówno oświetlenia jak i systemu monitoringu.

Produkowane przez naszą firmę hale namiotowe spełniają normy dotyczące maksymalnego obciążenia śniegiem i wiatrem dla Polski.

Hale magazynowe są doskonałym rozwiązaniem dla
firm które potrzebują dużej przestrzeni magazyno-
wej. Koszt wykonania hali namiotowej w porównaniu
do budowy nowej hali magazynowej jest bardzo atra-
kcyjny. Dodatkową zaletą hali namiotowej jest brak trwałego połączenia z podłożem i jej rozbieralność
dzięki czemu hala namiotowa może zostać zdemonto-
wana po okresie jej użytkowania.

MAKSYMALNE OCIĄŻENIE ŚNIEGIEM
Wg PN-80/B-02010 – 1,23 kN/m2
MAKSYMALNE OCIĄŻENIE ŚNIEGIEM
Wg PN-77/B-02010 – 0,58 kN/m2

Namioty te są idealnym rozwiązaniem dla firm cateringowych, restauracji, pubów i hoteli. Doskonale nadają się do imprez kilkugodzinnych jak i 2-3 dnio-
wych. Namioty posiadają bardzo prostą i łatwą do montażu konstrukcję która jest również bardzo łatwa
do transportu.

Są to hale o bardzo dużej powierzchni (od 250m2 do 2000m2 ), idealnie nadające się na różnego rodzaju koncerty, gale, targi itp.. Jedną z zalet hal o tak dużej wielkości jest możliwość podzielenia jej w środku na kilka części (np. na część dla obsługi imprezy i dla gości.

Są to namioty przeznaczone na sezon wiosenno-letni
z zastosowaniem przez puby, restauracje, hotele jako ogródki piwne. Konstrukcja tych namiotów zapewni w deszczową pogodę idealne schronienie dla gości, natomiast podczas słonecznej pogody, dzięki możliwości zdejmowania lub podwijania ścian bocznych stanowi idealne rozwiązanie jako schronienie przed słońcem.

Namioty przeznaczone dla firm spawalniczych, bądź takich, które w swojej produkcji używają technologii spawalniczych. Namioty te są najczęściej na podstawie kwadratu. Konstrukcja tych namiotów jest bardzo lekka i łatwa w montażu. Poszycie wykonywane jest z mate-riału poliestrowego powlekanego PCV o gramaturze 650g/m2 z klasyfikacją w zakresie reakcji na ogień wystawioną przez, instytut techniki budowlanej.

Są to namioty przeznaczone na targi. Namioty te są najczęściej na podstawie kwadratu. Konstrukcja tych namiotów jest bardzo lekka i łatwa w montażu. Na namiotach tych istnieje możliwość wykonania nadruków reklamowych wewnątrz jak i na zewnątrz poszycia.